Kontakt

OPTISTREAM SK s.r.o.

sídlo:
M.R. Štefánika 7
010 01 Žilina
IČO: 51405636, DIČ: 2120683169
IČ DPH: SK2120683169 podľa §4

prevádzka Košice:
OPTISTREAM SK s.r.o.
Ukrajinská 58
040 18 Košice

48.673088, 21.301669

prevádzka Žilina:
OPTISTREAM SK s.r.o.
Hričovská 17
010 01 Žilina

49.2290515, 18.7092963


Zaslať Email do schránky info@optistream.sk

Email pre odoslanie reklamácie – reklamacie@optistream.sk

Vedenie spoločnosti:
CEO
Štefan Fábian LL.M. MBA
fabian@optistream.sk
Konateľ spoločnosti
Stanislav Tarnek MBA
tarnek@optistream.sk

Peter Langoš
langos@optistream.sk
Technický riaditeľ
Ing. Filip Finka
finka@optistream.sk
Asistent riaditeľa KE
Daniela Langošová
langosova@optistream.sk


Obchodno-technické oddelenie:
Projektový manažer
Ing. Tomáš Rajťúk
rajtuk@optistream.sk
Projektový manažer
Radoslav Varga
varga@optistream.sk
Projektový manažer
Korbel Matej
korbel@optistream.sk
Projektový manažer
Juraj Španihel
spanihel@optistream.sk
Projektový manažer
Ing. Tomáš Bača
baca@optistream.sk
 
Projektový manažer
Richard Roško
rosko@optistream.sk
Projektant
Ing. Tomáš Huszaník
huszanik@optistream.sk
Inžiniering a povolenia
Ján Onda
onda@optistream.sk
 
Projekčné oddelenie:
Hl. Projektant
Marek Perháč
perhac@optistream.sk

Projektant
Ing. Miroslav Mikita PhD.
mikita@optistream.sk

Projektant, Akvizítor
Ing. Angela Takáčová
takacova@optistream.sk
Projektant
Ing. Peter Marcinek
marcinek@optistream.sk
Geodet
Ing. Marek Kostka
kostka@optistream.sk
Geodet
Ing. Kristína Martišová
martisova@optistream.sk
Ekonomické oddelenie a Sklad:
Sklad KE
sklad@optistream.sk
+421 907 808 293
Sklad ZA
skladza@optistream.sk
+421 917 805 699
Hl. ekonómka
Silvia Danielová
ekonom@optistream.sk
Ekonómka
Viktória Tóthová
tothova@optistream.sk