Kontakt

OPTISTREAM SK s.r.o.

sídlo:
M.R. Štefánika 7
010 01 Žilina
IČO: 51405636, DIČ: 2120683169
IČ DPH: SK2120683169 podľa §4

prevádzka:
OPTISTREAM SK s.r.o.
Ukrajinská 58
040 18 Košice

48.673088, 21.301669


Zaslať Email do schránky info@optistream.sk

Vedenie spoločnosti:
CEO
Štefan Fábian LL.M. MBA
fabian@optistream.sk
Konateľ spoločnosti
Stanislav Tarnek MBA
tarnek@optistream.sk
Obchodný riaditeľ
Peter Langoš
langos@optistream.sk
Technický riaditeľ
Ing. Filip Finka
finka@optistream.sk
+421 911 918 912
Asistent riaditeľa
Daniela Langošová
langosova@optistream.sk
+421 903 456 569
Obchodno-technické oddelenie:
Projektový manažer
Radoslav Varga
varga@optistream.sk
+421 908 473 961
Projektový manažer
Bc. Jozef Breznický
breznicky@optistream.sk
+421 918 687 427
Projektový manažer
Jaroslav Takáč
takac@optistream.sk
+421 915 852 461
Projektový manažer
Ing. Tomáš Rajťúk
rajtuk@optistream.sk
+421 918 839 893
Projektový manažer
Richard Roško
rosko@optistream.sk
+421 905 309 916
Projektový manažer
Eduard Jakubek
jakubek@optistream.sk
+421 907 623 017
Projektový manažer
Martin Kaňuch
kanuch@optistream.sk
+421 908 227 119
Projekčné oddelenie:
Hl. Projektant
Marek Perháč
perhac@optistream.sk
+421 905 309 247
Inžiniering a povolenia
Ján Onda
onda@optistream.sk
+421 907 880 707
Geodet a stavbyvedúci
Ing.Marek Urbanec
urbanec@optistream.sk
+421 915 883 404
Projektant
Ing. Miroslav Mikita PhD.
mikita@optistream.sk
+421 908 932 718
Projektant, Akvizítor
Ing.Angela Takáčová
takacova@optistream.sk
+421 918 483 541
Ekonomické oddelenie a Sklad:
Sklad
Marco Bittner
sklad@optistream.sk
+421 907 808 293
Hl. ekonómka
Silvia Danielová
ekonom@optistream.sk
+421 918 823 513